Антибіотики: використовуйте обережно! Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків, 16-22 листопада 2015 року

Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків спрямована на підвищення обізнаності про проблему стійкості до антибіотиків і на пропаганду їх правильного використання серед громадськості, медпрацівників та політиків для того, щоб зупинити поширення цього явища.

Глобальний план дій у відповідь на зростаючу проблему стійкості до антибіотиків та інших протимікробних препаратів був схвалений на 68-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я в травні 2015 року. Однією з основних цілей плану є покращення обізнаності та розуміння проблеми стійкості до антибіотиків за допомогою ефективної передачі інформації, санітарної освіти та спеціальної підготовки.

Тема кампанії «Антибіотики: використовуйте обережно!» Відображає загальну ідею, яка полягає в тому, що антибіотики є цінним ресурсом, який необхідно зберегти. Вони повинні використовуватися для лікування бактеріальних інфекцій тільки у разі їх призначення дипломованими фахівцями охорони здоров’я. Ні в якому разі не можна передавати антибіотики іншим людям або зберігати їх на майбутнє, не довівши до кінця курс лікування.

Всеукраїнська асоціація інфекційного контролю та антимікробної резистентності настійно рекомендує всім партнерам в галузі охорони здоров’я приєднатися до цієї кампанії і сприяти підвищенню обізнаності щодо цієї проблеми.

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published.

*