Міжнародний науково-практичний симпозіум «Адаптація законодавства України до законодавства Європейського Союзу у галузі охорони здоров’я: інфекційний контроль та антимікробна резистентність», м. Київ, 25-26 квітня 2016 р.

Повідомляємо, що 25-26 квітня 2016 року в м. Києві відбудеться Всеукраїнський науково-практичний симпозіум з міжнародною участю «Адаптація законодавства України до законодавства Європейського Союзу у галузі охорони здоров’я: інфекційний контроль та антимікробна резистентність».

Симпозіум проводиться з метою реалізації угоди про асоціацію України – ЄС, Глобальної стратегії ВООЗ зі стримування стійкості до антимікробних препаратів, Глобального плану дій, схваленого Всесвітньої асамблеєю охорони здоров’я у травні 2015 року, а також підготовки приєднання України до мережі нагляду за антимікробної резистентності країн Європи та Азії (CAESAR) і Європейської системи нагляду за антимікробної резистентності (EARS-Net).

Організаторами симпозіуму є Всеукраїнська асоціація інфекційного контролю та антимікробної резистентності, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (НМАПО), Національний Комітет України з тестування чутливості до протимікробних препаратів (UCAST) та Національний Комітет України з інфекційного контролю (UCIC).

Науково-практичний симпозіум проходитиме із залученням сучасних інтерактивних та телекомунікаційних технологій 25-26 квітня 2016 р., у форматі телемосту з містами Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Тбілісі (Грузія), Мінськ (Республіка Білорусь), Караганда (Казахстан). Очікувана кількість учасників симпозіуму – понад 1500 лікарів.

Реєстрація учасників з 8.00 до 10.00. Початок о 10.00.

Місце проведення:

25 квітня: м. Київ, конференц-зал НМАПО імені П.Л. Шупика, вул. Дорогожицька, 9 (вхід з вул. Оранжерейна).

26 квітня Симпозіум відбудеться у форматі телемосту з підключенням наступних міст України за адресами:

м. Київ, вул. Вадима Гетмана, 6, ТРЦ «Космополіт», Новий Конгрес-Хол, 5-й поверх (вхід через кінотеатр «Баттерфляй»);

м. Харків, Медцентр «Время», вул. Сумська, 72, 2-й поверх, Торгово-офісний центр «Platinum Plaza» (Платинум Плаза);

м. Львів, готель «Львів», проспект В. Чорновола, 7, Новий Конференц-зал, 1-й поверх;

м. Одеса, готель «Лондонський», вул. Приморський бульвар, 11;

м. Дніпропетровськ, «LUCIA», Banquet Hall, вул. Камчатська, 63.

До участі в роботі симпозіуму запрошуються головні лікарі, хірурги, реаніматологи, акушер-гінекологи, неонатологи, терапевти, педіатри, лікарі сімейної медицини, інфекціоністи, бактеріологи, спеціалісти з інфекційного контролю, епідеміологи, співробітники кафедр, докторанти, аспіранти та інших спеціалістів, зацікавлених в даних напрямках медицини. Форум включатиме елементи тематичного медичного удосконалення для практикуючих лікарів. Всі учасники Симпозіуму отримують сертифікати.

Головною метою заходів є підвищення обізнаності керівників закладів охорони здоров’я та практикуючих лікарів з питань раціонального використання протимікробних препаратів та інфекційної безпеки лікувально-діагностичних процедур. Вказані заходи в рамках симпозіуму є загальнодоступним та вільними для лікарів, спеціалістів медичної сфери діяльності, представників фармацевтичних компаній, професійних медичних асоціацій.

В рамках заходів будуть розглянуті питання:

– впровадження в Україні системи моніторингу антимікробної резистентності CAESAR та EARS-Net;

– впровадження в Україні стандартів Європейського комітету з тестування чутливості до протимікробних препаратів (EUCAST) – міжнародний досвід;

– розробка лікарняних формулярів протимікробних препаратів на принципах  доказової медицини;

– сучасний підхід до раціонального використання протимікробних препаратів;

– інфекції, пов’язані з наданням медичної допомоги: профілактика і лікування;

– новітні сучасні протимікробні препарати в боротьбі нозокоміальними та поза лікарнями інфекціями, спричиненими мультірезистентними мікроорганізмами;

– новітні сучасні методи контролю та профілактики інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги-міжнародний досвід.

Запрошуємо Вас прийняти участь у симпозіумі. Більш детально з Програмою симпозіуму можна ознайомитись на сайті Всеукраїнської Асоціації інфекційного контролю та антимікробної резистентності.

 

Професор Айдин Салманов,

Глава Всеукраїнської Асоціації інфекційного контролю та антимікробної резистентності,

Глава Національного Комітету України з антимікробної резистентності (UCAST) та інфекційного контролю (UCIC),

завідувач кафедри мікробіології, епідеміології та інфекційного контролю Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика

 

Програма Міжнародного сімпозіуму “Адаптація законодавства України до законодавства ЄС у галузі охорони здоров’я: інфекційний контроль та антимікробна резистентність”, Київ, 25-26 квітня 2016 року

Leave a comment

Your email address will not be published.

*