Запрошення на міжнародну науково-практичну конференцію

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь в роботі міжнародної науково-практичної конференції «Інфекційний контроль та антимікробна резистентність», яка відбудеться в м. Києві за адресою вул. Дорогожицька, 9, НМАПО імені П.Л. Шупика, 17 листопада 2016 р. в актовому залі (1-й поверх) та 18 листопада в аудиторії № 401 (4-й поверх адміністративного корпусу).

Організатори конференції: Міністерство охорони здоров’я України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Всеукраїнська асоціація інфекційного контролю та антимікробної резистентності.

На конференції будуть розглянуті наступні питання:

  1. Стратегічний план дій України з профілактики інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги та антимікробної резистентності.
  2. Раціональне використання протимікробних препаратів в медицині, ветеринарії, сільському господарстві та харчової промисловості.
  3. Раціональне використання антибіотиків і пробіотиків.
  4. Інфекційний контроль у закладах охорони здоров’я.
  5. Мікробіологічний моніторинг антибіотикорезистентності.
  6. Глобальна стратегія ВООЗ щодо стримування резистентності до антимікробних препаратів.
  7. Контроль та профілактика інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги.

В роботі конференції плануються доповіді експертів ВООЗ та провідних фахівців України, Азербайджану, Туреччині, США та країн Європейського Союзу.

Програма науково-практичної конференції буде присвячена обговоренню шляхів розв’язання актуальних проблем інфекційного контролю та антимікробної резистентності у рамках асоціації Україна – ЄС, підготовки Стратегічного плану дій України з інфекційного контролю та антимікробної резистентності і впровадження міжнародних стандартів раціонального використання антимікробних препаратів тощо.

До участі запрошуються: керівники закладів охорони здоров’я, терапевти, педіатри, сімейні лікарі, гастроентерологи, інфекціоністи, анестезіологи, хірурги, акушери-гінекологи, неонатологи, урологи, нефрологи, нейрохірурги, офтальмологи, фтизіатри, мікробіологи/бактеріологи, епідеміологи, співробітники кафедр, ординатори, докторанти, аспіранти та лікарі-інтерни, а також спеціалісти у галузі ветеринарії, сільського господарства та харчової промисловості.

Програма конференції додається.

Контактний телефон 093 315 23 35.

Ми будемо щиро раді Вашій участі в конференції.

З повагою,

Оргкомітет

Програма конференції

Leave a comment

Your email address will not be published.

*