Привітання з Новим Роком!

Дорогі колеги, друзі!

Відзначати це чудове свято – одна з наших найтепліших, сердечних традицій. Вона передається з покоління в покоління, об’єднуючи всіх нас.

2016 рік уже залишився в минулому. У минулому році нам довелося зіткнутися з проблемами і прийняти виклик серйозних випробувань, пов’язаних з тимчасовою окупацією частини східних областей України та Автономної Республіки Крим. У дні випробувань Україна завжди ставала єдиною і згуртованою. Труднощі, з якими ми зіткнулися, згуртували нас, спонукали відкрити приховані резерви наших можливостей для руху вперед в загальноєвропейську сім’ю.

У той же час, в минулому році  ми багато чого досягли: наша країна в чомусь стала краще, багатше, зручніше, наполегливо відстоює свої інтереси в міжнародних справах. І тому, сьогодні ми, незважаючи ні на що, щиро радіємо новому року, зустрічаємо його з надією і мріями про майбутнє.

Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє, щиро віримо в краще, в удачу і успіх. І кожен з нас розуміє, що благополуччя не приходить саме по собі: воно досягається в результаті напруженої праці і особистих звершень, в прагненні обов’язково реалізувати намічене. З цих досягнень складається доля нашої Батьківщини, а турбота про свою сім’ю, про дітей, батьків нерозривно пов’язана з відповідальністю за Україну – за країну, де ми живемо, яку любимо і яку хочемо бачити успішною і процвітаючою.

Ці почуття та прагнення скріплюють нашу єдність. І тільки разом ми зможемо бути сильними, забезпечити рух України вперед, домогтися втілення наших спільних планів і задумів.

Любі друзі! У році, що наступив нам багато чого треба зробити: в науці, освіті, медицині, в поліпшенні якості медичних послуг, для забезпечення їх інфекційної безпеки, розробки відповідних стандартів та адаптації законів в рамках угоди Україна-ЄС.

Новорічна ніч – це час, коли ми по-особливому усвідомлюємо, як ми всі близькі. І давайте подякуємо один одного за розуміння і допомогу, за любов і турботу. У метушні буднів ми рідко це робимо. Але ж саме підтримка близьких і надійність друзів завжди надають нам впевненість в собі, прагнення віддати їм більше, ніж отримали.

Бажаю вам здоров’я і щастя! Хай у кожному домі буде багато радості, в кожній родині панує злагода і благополуччя

З новим, 2017 роком!

Айдин Салманов,
професор, доктор медичних наук,
глава Всеукраїнської асоціації інфекційного контролю та антимікробної
резистентності 

IMG_6595c

Leave a comment

Your email address will not be published.

*