Міжнародна науково-практична конференція «Інфекційний контроль та антимікробна резистентність у галузі охорони громадського здоров’я і ветеринарії»

Всеукраїнська асоціація інфекційного контролю та антимікробної резистентності інформує, що 1 червня 2017 року у м. Києві відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Інфекційний контроль та антимікробна резистентність у галузі охорони громадського здоров’я і ветеринарії»

Конференція присвячена обговоренню шляхів розв’язання актуальних проблем інфекційного контролю та антимікробної резистентності у рамках асоціації Україна – ЄС, підготовки Стратегічного плану дій України з антимікробної резистентності, раціональне використання протимікробних препаратів в медицині, ветеринарії, сільському господарстві та харчової промисловості.

В рамках конференції плануються доповіді провідних фахівців України, Грузії та країн Європейського Союзу.

До участі в конференції запрошуються: керівники закладів охорони здоров’я, терапевти, педіатри, сімейні лікарі, гастроентерологи, інфекціоністи, анестезіологи, хірурги, акушери-гінекологи, неонатологи, урологи, нефрологи, нейрохірурги, офтальмологи, фтизіатри, мікробіологи/бактеріологи, епідеміологи/госпітальні епідеміологи, спеціалісти з інфекційного контролю, спеціалісти у галузі ветеринарії, сільського господарства та харчової промисловості, а також науковці, співробітники кафедр, ординатори, докторанти, аспіранти, лікарі-інтерни та інші зацікавлені особи.

Після закінчення конференції учасники отримають сертифікати.

Заїзд та реєстрація учасників 1 червня 2017 р. за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 9 (НМАПО імені П.Л. Шупика). Контактна особа з питань організації конференції Салманов Айдин Гурбанович (тел. 093-315-23-35, e-mail: mozsago@gmail.com).

 

Програма конференції

Leave a comment

Your email address will not be published.

*